دستیار معامله‌گری بورس و ارز دیجیتال و فارکس

همه از شرایط این روز‌های اقتصادی کشور باخبر هستیم و این جمله رو هم زیاد می‌شنویم که باید درآمدی در کنار درآمد شغل اصلی خودمون داشته باشیم و بسیاری از مردم نیز این روز‌ها به دنبال منبع درآمد دوم هستند و محبوبیت و سر و صدای بازار‌های مالی مخصوصا بورس و ارزدیجیتال و دو علتی که گفتیم از دلایل روی آوردن مردم به این بازارها بوده است.

0

در این مقاله قصد داریم یک دستیار معامله‌گری هوشمند ( دستیار ترید )  را که در زمینه تحلیل تکنیکال فعال هست رو به شما معرفی کنیم.

دستیار معامله گری بورس و دستیار معامله‌گری ارزدیجیتال 

 

خوب همه از شرایط این روز‌های اقتصادی کشور باخبر هستیم و این جمله رو هم زیاد می‌شنویم که باید درآمدی در کنار درآمد شغل اصلی خودمون داشته باشیم و بسیاری از مردم نیز این روز‌ها به دنبال منبع درآمد دوم هستند و محبوبیت و سر و صدای بازار‌های مالی مخصوصا بورس و ارزدیجیتال و دو علتی که گفتیم از دلایل روی آوردن مردم به این بازارها بوده است.

تمایل به این بازارها بسیار زیاد شده اما به صورت روزانه میبینیم یا می‌شنویم که تعداد اشخاصی که ضرر می‌کنند از از افرادی که سود می‌کنند به مراتب بیشتر است حتی باعث شده افراد نه تنها پولی رو بدست بیارند بلکه بعضا ضررهای سنگینی را متحمل بشوند.

اغلب افرادی که ضرر می‌کنند به دو گروه تقسیم می‌شوند: افرادی که آموزش ندیدن و یا افرادی که آموزش دیدن و تجربه کافی برای شناسایی تمام موقعیت‌های معاملاتی در زمان مناسب را ندارند علاوه بر این دو گروه افرادی هم هستند که اغلب به دلیل مشغله‌ای که دارند وقت کافی برای تحلیل و آنالیز ندارند و این امر گاهی اوقات به آن‌ها ضرر‌هایی را وارد کرده است.

برای دسته اول که مهمترین و اصلی‌ترین راه آموزش است اما برای دو دسته دیگر که آموزش دیده‌اند شاید بتوان بیشتر مشکلات را با داشتن یک دستیار معامله‌گری بورس و ارز دیجیتال برطرف کرد دستیاری که به مبتدیان کمک کند موقعیت‌های معاملاتی را بهتر پیدا کنند و همچنین از صحت و درستی و موفقیت استراتژی خود مطلع شوند و همچنین برای افرادی که مشکل کمبود وقت را دارند امکان تنظیم آلارم‌های شخصی فراهم کند که هر زمان که باید به بررسی و آنالیز چارت بپردازند.

بهترین ریات ترید ارز دیجیتال

 

مزایای یک ربات دستیار ترید برای فعالین بازار های بورس و ارزهای‌دیجیتال!

 

1-در قدم اولین سرعت

مثل تمام مشکلات انسان‌ها که با کمک تکنولوژی بهبود و تسریع یافته است در بخش ترید و بازار مالی هم تکنولوژی به ما کمک میکند تا بتوانیم عملکرد بهتری در بازار داشته باشیم.

 

2-دقت و خستگی ناپذیری

سیستم های کامپیوتری یک مزیت همیشگی نسبت به انسان دارند و آن هم فعالیت بدون خستگی است. در بازار، تریدر بعد از چند ساعت فعالیت دچار خستیگی ذهنی می‌شود که باعث می‌شود فرد در تصمیم گیری و شناسایی موقعیت ها دچار اشتباه شود که این موضوع با دستیار معامله‌گر و ترید برطرف میشود و بدون خستگی تمام موقعیت های جذاب معاملاتی را شناسایی می‌کند.

 

3-زمان و صرفه‌جویی در آن

و در انتها بخش مهم هر فرد در دنیای خود، زمان است. انسان در طول روز تنها 24 ساعت زندگی میکند و از این مقدار 1/3 آن را به استراحت میکند. با بهترین دستیار ترید شما میتوانید به جای صرف چندین ساعت زمان برای آنالیز نمودار های مختلف و شناسایی و اقدام جهت معامله، تنها در 5 دقیقه همه آنالیز های نماد را داشته باشید و تا 90٪ در زمان خودتان صرفه جویی کنید.

 

دستیار معامله‌گری و تمام؟!

البته توجه داشته باشید که ما داریم راجب دستیار معامله‌گری بورس و دستیار معامله‌گری ارزدیجیتال صحبت می‌کنیم یعنی یک کمک کننده به شما در این بازار‌ها نه چیزی که صفر تا صد کار رو انجام می‌دهد.

شما باید برای استفاده صحیح و کاربردی از یک دستیار معامله‌گری حداقل دانش معامله‌گری را داشته باشید و همچنین

دستیاری که قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم دستیار معامله‌گری ارزدیجیتال و بورس موج سوم نام دارد این دستیار معامله‌گری در هر دو بازار فعالیت دارد و بیشترین فعالیت آن در عرصه تحلیل تکنیکال است در ساخت و طراحی این دستیار معامله‌گری سعی شده است که اکثر سیگنال‌های مرتبط با تحلیل تکنیکال گنجانده شود و رابط کاربری و امکان استفاده ساده‌ای را برای شما فراهم شود که در عین ساده سازی و سرعت بالا در زمینه تحلیل تکنیکال از دقت بالایی نیز برخوردار است.

دستیار معامله‌گری موج سوم

 

چه قسمت‌هایی داره این دستیار ؟

دستیار معامله‌گری بورس و  دستیار معامله‌گری ارزدیجیتال موج سوم  امکان تحلیل از چند بعد مختلف را برای شما فراهم می‌کنند:

در هنگام کار با این دستیار معامله‌گری اولین بخشی که در تقسیم بندی آن وجود دارد  بخش تکنیکال پیشرفته است در این قسمت شما امکان انتخاب تمامی سیگنال‌های تحلیل تکنیکل از چنگال اندروز و ایچیموکو گرفته تا سیگنال‌های اندیکاتور‌ها و اسیلاتورها را دارید حتی بخش دیگری تحت عنوان ساخت استراتژی برای شما طراحی شده تا بتوانید این تک سیگنال‌ها را با هم ترکیب کنید و سهمی را پیدا کنید که چند سیگنال را با هم دارد.

این دو بخش از دستیار معامله‌گری بورس و ارزدیجیتال  که گفته شد تقریبا برای کسانی بیشترین کاربرد را دارد که در روند تحلیلی خود ابتدا به سراغ چارت یک سهم می‌روند گاهی اوقات افراد پارامتر‌های دیگری برای تحلیل دارند و چارت اولویت آن ها نیست   ما برای این دسته از افراد نیزبخشی را طراحی کردیم تحت عنوان نماد من شما در این قسمت این قابلیت را دارید تا نماد مورد نظر خود را وارد کنید و ما هر سیگنالی که روی آن اتفاق افتاد را به شما اطلاع دهیم.

در دو قسمت نماد من و ساخت استراتژی در این دستیار معامله‌گری برای شما امکان تنظیم آلارم شخصی قرار داده شده است که ما اگر استراتژی شما روی سهمی اجرا شد و یا اگر سهمی که در نماد من مارک کردید سیگنالی روی آن اجرا شد به شما اطلاع دهیم.

یکی از بخش‌هایی که می‌تواند دامنه استفاده وسیعی داشته باشد بخش بک تست است، این بخش به شما درصد موفقیت استراتژی را اعلام میکند و شما این امکان را دارید که پیش از بکارگیری استراتژِی آن را در این قسمت تست کنید.

 

چه مواردی رو میتونیم با دستیار ترید موج سوم شناسایی کنیم؟!

 

با موج سوم شما بیش از 220 استراتژی از تکنیکال کلاسیک تا پرایس اکشن و RTM رو به راحتی و با 5 کلیک ساده شناسایی کنید.

موج سوم تمام موارد تکنیکالی زیر رو براتون شناسایی میکنه:

اوردر بلاک و عرضه و تقاضا: نواحی عرضه و تقاضایی که قیمت به آن ها نزدیک شده است را به راحتی شناسایی کنید. خطوط روند: شما میتوانید با تمام حالت های خطوط روند را شامل رسیدن و شکست خط روند صعودی و نزولی و حمایت مقاومت داینامیک.

استاپ هانت (استاپ فیشینگ): به راحتی محل های جمع شدن سفارشات رو شناسایی کنید.

واگراییها : شناسایی حالت های مختلف واگرایی مکدی و RSI شامل HD+ _ HD- _ RD+ _ RD- در ۲ حال شک و یقین.

کانال ها : یافتن سقف و کف کانال های صعودی و نزولی.

روند لگاریتمی: شناسایی روند در حالت لگاریتمی.

مقاومت و حمایت استاتیک : یافتن حمایت و مقاومت های معتبر و رسیدن به آن ها و شکست این خطوط. نواحی رنج قیمتی نزدیک مقاومت و حمایت: تحرکات قیمتی رو در نزدیکی نقاط مهم تکنیکال به راحتی شناسایی کنید.

روند ساید و مستطیل: شناسایی روند خنثی بازار و الگوی مستطیل کلاسیک.

چنگال اندروز : تشخیص تمام خطوط چنگال هم صعودی هم نزولی.

الگو کلاسیک : شامل الگوهای کنج صعودی و نزولی ـ پرچم صعودی و نزولی ـ مثلث صعودی و نزولی ـ مستطیل.

الگو کندل استیک : شناسایی ۱۵ نوع الگو کندلی.

الگو هارمونیک : یافتن ۹ مدل الگو هارمونیک شامل گارتلی ـ پروانه ـ خفاش ـ خرچنگ ـ سایفر ـ نن استار ـ قوی سفید. پولبک: پولبک به همه سطوح شکسته شده مهم تکنیکالی شامل روند و مقاومت حمایت ها.

هانتر : این بخش شامل خط روند بر RSI است که میتواند خیلی زود تر از قیمت سیگنال به ما دهد.

ایچیموکو : شامل ۳۶ سیگنال منحصر به فرد ایچیموکو.

اندیکاتورها و اسیلاتورها : شامل 6 اندیکتور کاربردی شامل و MACD_RSI _ CCI _ Stochastic ـ Bollinger band ـ میانگین متحرک

 

دستیار معامله گری موج سوم


به صورت خلاصه در دستیار معامله‌گری بورس و ارزدیجیتال موج سوم سعی شده است که تمام جنبه‌هایی که برای تحلیل تکنیکال مورد نیاز است پوشش داده شود و شما بتوانید تحلیل سریع، آسان و دقیقی را داشته باشید.

 

بهترین دستیار ترید موج سوم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.