اختلاف لحظه ای قیمت بازار و کارخانه خودرو
خودروهایی که قیمت بازارشان از کارخانه بیشتر یا کمتر است. برای مرتبسازی روی عنوان ستون کلیک کنید.
جستجو بین 82 مدل
خودرویی با این نام پیدا نشد
بخشی از نام را بنویسید یا املای دیگری را امتحان کنید.
|
تیگو 9 (F9)
مدیران خودرو
|
11,800,000,000 | 5,915,000,000 | 5,885,000,000+ | 99.49%+ ▲ |
|
هونگچی H5
بهمن موتور
|
9,800,000,000 | 4,200,000,000 | 5,600,000,000+ | 133.33%+ ▲ |
|
اکستریم QX
مدیران خودرو
|
14,900,000,000 | 9,484,000,000 | 5,416,000,000+ | 57.11%+ ▲ |
|
مزدا3
بهمن موتور
|
10,200,000,000 | 6,173,000,000 | 4,027,000,000+ | 65.24%+ ▲ |
|
شوال H6
بهمن موتور
|
8,900,000,000 | 4,885,000,000 | 4,015,000,000+ | 82.19%+ ▲ |
|
چانگان CS55 (مونتاژ)
سایپا
|
7,520,000,000 | 3,792,000,000 | 3,728,000,000+ | 98.31%+ ▲ |
|
تیگو 8 (F8) پرومکس
مدیران خودرو
|
10,400,000,000 | 7,148,000,000 | 3,252,000,000+ | 45.50%+ ▲ |
|
کیامسی T9
کرمان موتور
|
9,600,000,000 | 6,500,000,000 | 3,100,000,000+ | 47.69%+ ▲ |
|
چانگان CS35 (مونتاژ)
سایپا
|
6,160,000,000 | 3,304,000,000 | 2,856,000,000+ | 86.44%+ ▲ |
|
X77 (الیت)
مدیران خودرو
|
6,635,000,000 | 4,346,000,000 | 2,289,000,000+ | 52.67%+ ▲ |
|
کیامسی J7
کرمان موتور
|
6,850,000,000 | 4,572,000,000 | 2,278,000,000+ | 49.83%+ ▲ |
|
اکستریم SX
مدیران خودرو
|
8,500,000,000 | 6,247,000,000 | 2,253,000,000+ | 36.07%+ ▲ |
|
تیگو7 (F7) پرومکس AWD
مدیران خودرو
|
7,800,000,000 | 5,553,000,000 | 2,247,000,000+ | 40.46%+ ▲ |
|
تیگو7 (F7) هیبرید
مدیران خودرو
|
7,800,000,000 | 5,584,000,000 | 2,216,000,000+ | 39.68%+ ▲ |
|
آریزو 8 (Z8)
مدیران خودرو
|
8,440,000,000 | 6,254,000,000 | 2,186,000,000+ | 34.95%+ ▲ |
|
چانگان CS55
سایپا
|
8,000,000,000 | 5,819,000,000 | 2,181,000,000+ | 37.48%+ ▲ |
|
پیکاپ فوتون (اتوماتیک)
ایران خودرو
|
8,500,000,000 | 6,347,000,000 | 2,153,000,000+ | 33.92%+ ▲ |
|
کیامسی X5
کرمان موتور
|
6,430,000,000 | 4,293,000,000 | 2,137,000,000+ | 49.78%+ ▲ |
|
فونیکس FX
مدیران خودرو
|
7,300,000,000 | 5,175,000,000 | 2,125,000,000+ | 41.06%+ ▲ |
|
آریزو6 (Z6 GT)
مدیران خودرو
|
6,400,000,000 | 4,320,000,000 | 2,080,000,000+ | 48.15%+ ▲ |
|
x5
مدیران خودرو
|
5,950,000,000 | 3,900,000,000 | 2,050,000,000+ | 52.56%+ ▲ |
|
چانگان EADO برقی
سایپا
|
3,550,000,000 | 1,552,900,000 | 1,997,100,000+ | 128.60%+ ▲ |
|
جک SR6
کرمان موتور
|
6,150,000,000 | 4,300,000,000 | 1,850,000,000+ | 43.02%+ ▲ |
|
پژو 207 اتوماتیک پانوراما
ایران خودرو
|
4,020,000,000 | 2,226,000,000 | 1,794,000,000+ | 80.59%+ ▲ |
|
شاهین اتوماتیک پلاس
سایپا
|
3,550,000,000 | 1,833,657,000 | 1,716,343,000+ | 93.60%+ ▲ |
|
ری را
ایران خودرو
|
4,915,000,000 | 3,200,000,000 | 1,715,000,000+ | 53.59%+ ▲ |
|
سیتروئن C3-XR
سایپا
|
5,080,000,000 | 3,389,300,000 | 1,690,700,000+ | 49.88%+ ▲ |
|
پژو 207 اتوماتیک
ایران خودرو
|
3,805,000,000 | 2,177,000,000 | 1,628,000,000+ | 74.78%+ ▲ |
|
رسپکت (نیو)
بهمن موتور
|
5,470,000,000 | 3,930,000,000 | 1,540,000,000+ | 39.19%+ ▲ |
|
هاوال H9 (آپشنال)
بهمن موتور
|
15,500,000,000 | 14,052,000,000 | 1,448,000,000+ | 10.30%+ ▲ |
|
فونیکس FX برقی
مدیران خودرو
|
6,150,000,000 | 4,709,300,000 | 1,440,700,000+ | 30.59%+ ▲ |
|
شاهین اتوماتیک G
سایپا
|
2,990,000,000 | 1,560,776,000 | 1,429,224,000+ | 91.57%+ ▲ |
|
شاهین G (سانروف)
سایپا
|
2,880,000,000 | 1,452,161,000 | 1,427,839,000+ | 98.33%+ ▲ |
|
پارس نوآ
سایپا
|
2,870,000,000 | 1,459,000,000 | 1,411,000,000+ | 96.71%+ ▲ |
|
تارا اتوماتیک (توربو)
ایران خودرو
|
4,100,000,000 | 2,740,000,000 | 1,360,000,000+ | 49.64%+ ▲ |
|
تارا اتوماتیک V4
ایران خودرو
|
3,800,000,000 | 2,470,000,000 | 1,330,000,000+ | 53.85%+ ▲ |
|
X33 کراس (اتوماتیک)
مدیران خودرو
|
4,300,000,000 | 3,021,000,000 | 1,279,000,000+ | 42.34%+ ▲ |
|
لاماری نئو
سایر شرکت ها
|
5,600,000,000 | 4,329,000,000 | 1,271,000,000+ | 29.36%+ ▲ |
|
دنا پلاس اتوماتیک
ایران خودرو
|
3,880,000,000 | 2,611,000,000 | 1,269,000,000+ | 48.60%+ ▲ |
|
جک SR3
کرمان موتور
|
4,340,000,000 | 3,141,000,000 | 1,199,000,000+ | 38.17%+ ▲ |
|
بک X3
کرمان موتور
|
4,200,000,000 | 3,010,000,000 | 1,190,000,000+ | 39.53%+ ▲ |
|
تیسان S05
سایر شرکت ها
|
4,850,000,000 | 3,668,000,000 | 1,182,000,000+ | 32.22%+ ▲ |
|
X55 پرو
مدیران خودرو
|
5,070,000,000 | 3,888,000,000 | 1,182,000,000+ | 30.40%+ ▲ |
|
شاهین GL
سایپا
|
2,600,000,000 | 1,418,020,000 | 1,181,980,000+ | 83.35%+ ▲ |
|
فیدلیتی الیت (7 نفره)
بهمن موتور
|
7,600,000,000 | 6,458,000,000 | 1,142,000,000+ | 17.68%+ ▲ |
|
اطلس اتوماتیک
سایپا
|
2,550,000,000 | 1,442,100,000 | 1,107,900,000+ | 76.83%+ ▲ |
|
پژو 207 دندهای پانوراما (رینگ فولادی)
ایران خودرو
|
2,955,000,000 | 1,921,000,000 | 1,034,000,000+ | 53.83%+ ▲ |
|
پژو 207 دندهای پانوراما
ایران خودرو
|
3,000,000,000 | 1,966,600,000 | 1,033,400,000+ | 52.55%+ ▲ |
|
اینوی هیبریدی
بهمن موتور
|
4,400,000,000 | 3,375,000,000 | 1,025,000,000+ | 30.37%+ ▲ |
|
سورن (TU5P)
ایران خودرو
|
2,875,000,000 | 1,870,000,000 | 1,005,000,000+ | 53.74%+ ▲ |
|
پژو 207 دندهای (برقی)
ایران خودرو
|
2,770,000,000 | 1,847,000,000 | 923,000,000+ | 49.97%+ ▲ |
|
کوییک GXR
سایپا
|
1,723,000,000 | 825,911,000 | 897,089,000+ | 108.62%+ ▲ |
|
تارا دستی V1
ایران خودرو
|
2,948,000,000 | 2,063,000,000 | 885,000,000+ | 42.90%+ ▲ |
|
کوییک GXR (رینگ فولادی)
سایپا
|
1,678,000,000 | 797,831,000 | 880,169,000+ | 110.32%+ ▲ |
|
اطلس G
سایپا
|
1,990,000,000 | 1,136,671,000 | 853,329,000+ | 75.07%+ ▲ |
|
پژو 207 دندهای (هیدرولیک)
ایران خودرو
|
2,640,000,000 | 1,792,000,000 | 848,000,000+ | 47.32%+ ▲ |
|
ساینا دوگانه سوز
سایپا
|
1,895,000,000 | 1,072,100,000 | 822,900,000+ | 76.76%+ ▲ |
|
دنا پلاس MT6 (رینگ فولادی)
ایران خودرو
|
2,891,000,000 | 2,082,000,000 | 809,000,000+ | 38.86%+ ▲ |
|
دنا پلاس MT6
ایران خودرو
|
2,945,000,000 | 2,172,000,000 | 773,000,000+ | 35.59%+ ▲ |
|
سهند S
سایپا
|
1,785,000,000 | 1,031,400,000 | 753,600,000+ | 73.07%+ ▲ |
|
اطلس GL
سایپا
|
1,853,000,000 | 1,102,752,000 | 750,248,000+ | 68.03%+ ▲ |
|
اطلس S
سایپا
|
1,760,000,000 | 1,021,736,000 | 738,264,000+ | 72.26%+ ▲ |
|
راناپلاس
ایران خودرو
|
2,350,000,000 | 1,622,000,000 | 728,000,000+ | 44.88%+ ▲ |
|
ساینا S
سایپا
|
1,712,000,000 | 992,900,000 | 719,100,000+ | 72.42%+ ▲ |
|
کیامسی ایگل
کرمان موتور
|
3,200,000,000 | 2,482,000,000 | 718,000,000+ | 28.93%+ ▲ |
|
پژو 207 موتور TU3
ایران خودرو
|
2,420,000,000 | 1,740,000,000 | 680,000,000+ | 39.08%+ ▲ |
|
سورن XU7P (رینگ فولادی)
ایران خودرو
|
2,380,000,000 | 1,725,000,000 | 655,000,000+ | 37.97%+ ▲ |
|
کوییک RS
سایپا
|
1,657,000,000 | 1,012,100,000 | 644,900,000+ | 63.72%+ ▲ |
|
کوییک S
سایپا
|
1,628,000,000 | 1,032,500,000 | 595,500,000+ | 57.68%+ ▲ |
|
کوییک GX
سایپا
|
1,648,000,000 | 1,063,000,000 | 585,000,000+ | 55.03%+ ▲ |
|
لاماری اکو
سایر شرکت ها
|
5,180,000,000 | 4,628,000,000 | 552,000,000+ | 11.93%+ ▲ |
|
کیامسی T8
کرمان موتور
|
6,300,000,000 | 5,800,000,000 | 500,000,000+ | 8.62%+ ▲ |
|
سایپا 151 GX
سایپا
|
1,555,000,000 | 1,189,631,000 | 365,369,000+ | 30.71%+ ▲ |
|
سایپا 151 GX (پاششی)
سایپا
|
1,573,000,000 | 1,212,221,000 | 360,779,000+ | 29.76%+ ▲ |
|
زامیاد اکستند EX (دوگانهسوز)
سایپا
|
2,520,000,000 | 2,215,000,000 | 305,000,000+ | 13.77%+ ▲ |
|
جک J4
کرمان موتور
|
3,240,000,000 | 2,950,000,000 | 290,000,000+ | 9.83%+ ▲ |
|
پیکاپ مکسوس H
سایر شرکت ها
|
8,020,000,000 | 7,740,000,000 | 280,000,000+ | 3.62%+ ▲ |
|
ون اینرودز
بهمن موتور
|
2,970,000,000 | 2,700,000,000 | 270,000,000+ | 10.00%+ ▲ |
|
زامیاد اکستند EX
سایپا
|
2,350,000,000 | 2,110,000,000 | 240,000,000+ | 11.37%+ ▲ |
|
وانت آریسان
ایران خودرو
|
2,055,000,000 | 2,026,000,000 | 29,000,000+ | 1.43%+ ▲ |
|
وانت آریسان (مانیتور)
ایران خودرو
|
2,076,000,000 | 2,050,000,000 | 26,000,000+ | 1.27%+ ▲ |
|
سورن پلاس دوگانهسوز (کپسول کوچک)
ایران خودرو
|
2,740,000,000 | 19,236,000,000 | 16,496,000,000- | 85.76%- ▼ |